Реновирање фискултурне сале Oсновне школе „Иван Гундулић”
Средствима из буџета општине Нови Београд реновира се фискултурнa салa у ОШ „Иван Гундулић”. Током радова у сали за физичко васпитање биће постављен нови паркет, а уколико буде новца биће урађена и заштита прозора и радијатора ради повећања безбедности деце.
Ову школу, најстарију на Новом Београду, данас је посетио Ненад Миленковић, председник општине.
– После скоро 45 година школа ће добити нов паркет у фискултурној сали, веома доброг квалитета. Принудни распуст искористићемо да овај посао приведемо крају. Општина Нови Београд издвојила је око 50 милиона динара за разне радове и опремање школа на својој територији, како би се побољшали услови рада у њима. Посебна комисија коју смо оформили обишла је све школе и направљен је план у зависности од тога шта је у којој школи било најпотребније да се уради – рекао је Ненад Миленковић.
Радови у школи „Иван Гундулић” почели су пре две недеље.