Беоинфо вести
Рeконструкција тоалета на градским пијацама
11.11.2009.
Рeконструкција тоалета на градским пијацама
Два реконструисана јавна тоалета на пијацама „Бањица” и „Браће Јерковић” први су у низу у оквиру пројекта који спроводи ЈКП „Градске пијаце”. Циљ овог пројекта је да се створе адекватни хигијенски услови, што је посебно значајно као превентивна мера за заштиту од новог грипа.
У реконструисаним тоалетима обезбеђени су сви хигијенско-санитарни услови, укључујући и топлу воду. Акција ће бити настављена на Бежанијској, Палилулској, а потом и на осталим пијацама у Београду, саопштавају из ЈКП „Градске пијаце”.
Подели вест