Беоинфо вести

Домови здравља „Др Симо Милошевић” и „Нови Београд” добили нове директоре

12.11.2009.

Домови здравља „Др Симо Милошевић” и „Нови Београд” добили нове директоре
Величина слова

Одборници Скупштине града на данашњој седници именовали су докторку Божицу Новаковић за вршиоца дужности директора Дома здравља „Нови Београд”. Нова директорка Дома здравља „Др Симо Милошевић” је докторка Драгана Кривокапић, која је до сада била вршилац дужности директора те установе.

Скупштина града одлучила је да за директора Музеја Николе Тесле поново именује Владимира Јеленковића, а Ану Вељковић за директорку Куће легата. Нарциса Кнежевић-Шијан именована је за директорку Музеја афричке уметности, а Сузана Анастасов-Марковић за директорку Центра за културу Сопот. Нови директор Центра за културу и образовање Раковица је Милан Недељковић, библиотеке „Милутин Бојић” Миро Максимовић, а библиотеке „Влада Аксентијевић” Јелена Луковић.

Нови директор Историјског архива Београда је Драган Гачић, а Белеф центра Владан Церовић.

Скупштина града образовала је и Комисију за планове на чијем се челу налази Небојша Стефановић. Одборници су разрешили и именовали чланове у појединим школским одборима основних и средњих школа у Београду.


Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више