Беоинфо вести

Појачан број аутобуса у јавном градском превозу

13.11.2009.

Појачан број аутобуса у јавном градском превозу
Величина слова

Градоначелник Драган Ђилас наложио је Градском саобраћајном предузећу „Београд” да повећа број аутобуса јавног градског превоза.

– ГСП „Београд” ће повећати број својих аутобуса на линијама како би се се смањиле гужве у превозу и на тај начин избегло даље ширење новог грипа. Та мера ће нас коштати око 50 милиона динара месечно, али после усвајања ребаланса буџета сада у буџетској резерви имамо довољно средстава за ванредне ситуације каква је ова – рекао је градоначелник Ђилас.

Са представницима Саобраћајне полиције, градоначелник ће већ данас организовати састанак како би се обезбедила боља  контрола кретања возила у жутим тракама, а све у циљу бржег протока јавног градског превоза.

Напомена: снимак догађаја може да се преузме са сајта www.infobiro.tv

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више