Појачан број аутобуса у јавном градском превозу
Градоначелник Драган Ђилас наложио је Градском саобраћајном предузећу „Београд” да повећа број аутобуса јавног градског превоза.
– ГСП „Београд” ће повећати број својих аутобуса на линијама како би се се смањиле гужве у превозу и на тај начин избегло даље ширење новог грипа. Та мера ће нас коштати око 50 милиона динара месечно, али после усвајања ребаланса буџета сада у буџетској резерви имамо довољно средстава за ванредне ситуације каква је ова – рекао је градоначелник Ђилас.
Са представницима Саобраћајне полиције, градоначелник ће већ данас организовати састанак како би се обезбедила боља контрола кретања возила у жутим тракама, а све у циљу бржег протока јавног градског превоза.
Напомена: снимак догађаја може да се преузме са сајта www.infobiro.tv