Беоинфо вести
Од сутра радови на излазу с Мостарске петље
13.11.2009.
Од сутра радови на излазу с Мостарске петље
Служба за одржавање мостова „Београд-пута” радиће од сутра на замени дилатационе спојнице на излазу с Мостарске петље ка Савској улици, саопштило је ово јавно комунално предузеће. Радови ће се обављати у жутој траци и то на деоници пред улазак у Савску улицу из правца Булевара војводе Мишића.
Предвиђено је да посао буде завршен за недељу дана. У току викенда, жута трака ће бити затворена за саобраћај, а након тога саобраћај ће се одвијати преко челичних талпи које ће заштитити санирано место од оштећења.
Подели вест