Беоинфо вести

Од сутра радови на излазу с Мостарске петље

13.11.2009.

Од сутра радови на излазу с Мостарске петље
Величина слова

Служба за одржавање мостова „Београд-пута” радиће од сутра на замени дилатационе спојнице на излазу с Мостарске петље ка Савској улици, саопштило је ово јавно комунално предузеће. Радови ће се обављати у жутој траци и то на деоници пред улазак у Савску улицу из правца Булевара војводе Мишића.

Предвиђено је да посао буде завршен за недељу дана. У току викенда, жута трака ће бити затворена за саобраћај, а након тога саобраћај ће се одвијати преко челичних талпи које ће заштитити санирано место од оштећења. 

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више