Беоинфо вести

Протокол о поступању институција на решавању случајева насиља

14.11.2009.

Протокол о поступању институција на решавању случајева насиља
Величина слова

Изузетно успешна сарадња општине Звездара и институција укључених у борбу против насиља у оквиру пројекта „Повежимо заједницу” биће преточена у Протокол о поступању институција на решавању случајева насиља.

Протокол ће у понедељак, 16. новембра, писати представници свих укључених институција: школа, вртића, дома здравља, Центра за социјални рад, полиције, суда, тужилаштва, прекршајног суда и општине Звездара. Овај документ озваничиће поступке и процедуре свих релевантних институција у локалној заједници у решавању случајева насиља у породици и учинити их још ефикаснијим. Почетак састанка заказан је за 13 сати у малој сали на првом спрату зграде општине Звездара.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више