Беоинфо вести
Добровољно давање крви у општини Звездара
15.11.2009.
Добровољно давање крви у општини Звездара
Запослени и грађани Општине Звездара имаће прилику да покажу хуманост и дају крв у великој сали Општинске управе сутра од 8 до 12 сати. Акција је одговор на веома тешко стање у Институту за трансфузију крви, где су залихе сведене на мининум и сваки давалац је драгоцен.
Из ове општине позивају све здраве и хумане суграђане да се одазову акцији и дају крв.
Подели вест