Беоинфо вести
Повећан број тролејбуса и аутобуса на 16 линија
16.11.2009.
Повећан број тролејбуса и аутобуса на 16 линија
У складу са препоруком градоначелника Београда Драгана Ђиласа, Градско саобрaћајно предузеће „Београд” од јутрос је повећало број тролејбуса и аутобуса на 16 линија јавног превоза.
Путнике са већим бројем возила ГСП „Београд” сада превози на тролејбуским линијама 28, 40 и 41 и аутобуским линијама 17, 18, 47, 52, 53, 55, 511, 15, 45, 73, 35, 95 и 96.
Градоначелник је пре неколико дана истакао да се већи број возила уводи како би се смањиле гужве у превозу и на тај начин смањило ширење новог грипа. Повећање броја возила финансираће се из градског буџета и месечно ће коштати око 50 милиона динара.
Подели вест