Беоинфо вести

Основан Штаб за управљање епидемијом грипа А (Х1Н1)

16.11.2009.

Основан Штаб за управљање епидемијом грипа А (Х1Н1)
Величина слова

У циљу превентивног деловања на локалном нивоу, општинa Звездара формирала је Штаб за праћење епидемије новог грипа. Штаб има задатак да детаљно прати ситуацију на територији општине и прикупља информације о евентуалном развоју болести у свим привредним субјектима, школским и предшколским установама, као и да предузима координирану акцију у случају потребе.

Штаб ће свакодневно пратити развој ситуације, а једном недељно подносити извештаје надлежним државним институцијама.

Командант Штаба је Зоран Вулетић, заменик председника општине  Звездара, а заменик команданта Илија Томић, шеф Службе за вршење заједничких послова Oпштинске управе.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више