Беоинфо вести
Основан Штаб за управљање епидемијом грипа А (Х1Н1)
16.11.2009.
Основан Штаб за управљање епидемијом грипа А (Х1Н1)
У циљу превентивног деловања на локалном нивоу, општинa Звездара формирала је Штаб за праћење епидемије новог грипа. Штаб има задатак да детаљно прати ситуацију на територији општине и прикупља информације о евентуалном развоју болести у свим привредним субјектима, школским и предшколским установама, као и да предузима координирану акцију у случају потребе.
Штаб ће свакодневно пратити развој ситуације, а једном недељно подносити извештаје надлежним државним институцијама.
Командант Штаба је Зоран Вулетић, заменик председника општине Звездара, а заменик команданта Илија Томић, шеф Службе за вршење заједничких послова Oпштинске управе.
Подели вест