Беоинфо вести

Такмичење у уметничком клизању сутра у „Пиониру”

19.11.2009.

Такмичење у уметничком клизању сутра у „Пиониру”
Величина слова

Клизачки клуб „Олимпик” организује, под покровитељством општине Палилула, такмичење у уметничком клизању под називом  „Први куп леденог цвета”. Такмичење ће се одржати у Леденој дворани „Пионир” сутра у 12.45 часова. Учествоваће 36 деце узраста од шест до осам година из три београдска клуба и једног из Новог Сада. Они ће се надметати у осам такмичарских категорија.

Победницима ће бити подељене медаље, а свим учесницима пригодни поклони. За посетиоце је улаз слободан.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више