Беоинфо вести
Такмичење у уметничком клизању сутра у „Пиониру”
19.11.2009.
Такмичење у уметничком клизању сутра у „Пиониру”
Клизачки клуб „Олимпик” организује, под покровитељством општине Палилула, такмичење у уметничком клизању под називом „Први куп леденог цвета”. Такмичење ће се одржати у Леденој дворани „Пионир” сутра у 12.45 часова. Учествоваће 36 деце узраста од шест до осам година из три београдска клуба и једног из Новог Сада. Они ће се надметати у осам такмичарских категорија.
Победницима ће бити подељене медаље, а свим учесницима пригодни поклони. За посетиоце је улаз слободан.
Подели вест