Беоинфо вести
Део Новог Београда вечерас без грејања
26.11.2009.
Део Новог Београда вечерас без грејања
Због квара на магистралном топловоду у Похорској улици, који припада грејном подручју топлане „Нови Београд”, прекинута је испорука топлотне енергије корисницима у новобеоградском блоку 7а, делу блока 7, насељу Калварија и Дому пензионера у блоку 6.
Екипе за хитне интервенције „Београдских електрана” већ су на терену и отклањају настали квар. Очекује се да ће корисници из тог дела града грејање добити сутра, 27. новембра, у преподневним сатима.
Подели вест