Беоинфо вести

Честитка eфендији Мухамеду Јусуфспахићу за Курбан-бајрам

27.11.2009.

Честитка eфендији Мухамеду Јусуфспахићу за Курбан-бајрам
Величина слова

Председник Скупштине града Александар Антић упутио је честитку ефендији Мухамеду Јусуфспахићу за Курбан-бајрам.

– Ефендији Мухамеду Јусуфспахићу и свим Београђанима муслиманске вере честитам најзначајнији муслимански празник Курбан-бајрам. Желим да празничне дане верници проведу у миру, окружени топлином својих најближих, пријатељима и комшијама. Нека сваки дан свим нашим суграђанима, без обзира на вероисповест, буде дан вере у Бога, дан разумевања, толеранције и љубави, као што је овај дан за све суграђане који славе. Трудимо се увек да изградимо и одржимо јединство наших различитости и живимо у хармоничној, солидарној заједници, каже се у честитки Александра Антића упућеној ефендији Мухамеду Јусуфспахићу.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више