Беоинфо вести

Нови клуб за особе са инвалидитетом на Палилули

30.11.2009.

Нови клуб за особе са инвалидитетом на Палилули
Величина слова

Председник општине Палилула Данило Башић отвориће у среду, 2. децембра, у 10 часова Клуб  инвалида општине Палилула у Прерадовићевој улици 4. Простор, у коме се иначе налази седиште Друштва за церебралну парализу Палилула, адаптиран је за потребе свих општинских организација инвалида. Општина Палилула уложила је средства у реконструкцију и опремање клуба рачунарима и намештајем.

О клубу ће се и у будуће старати Друштво за церебралну парализу, а у сарадњи са Саветом општине Палилула за помоћ особама са инвалидитетом координираће распоред коришћења клуба за радионичке и слободне активности са осталим удружењима и организацијама.

На простору од 60 квадратних метара налази се интернет-кафе, кухиња и тоалет прилагођен особама са посебним потребама.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више