Беоинфо вести

Новогодишња прослава штићеника Прихватилишта за децу и омладину сутра у Музеју аутомобила

09.12.2009.

Новогодишња прослава штићеника Прихватилишта за децу и омладину сутра у Музеју аутомобила
Величина слова

Прихватилиште за децу и омладину, које је у надлежности града Београда, организује сутра од 12 до 14 часова новогодишњу прославу на сцени Старе гараже у Музеју аутомобила (Мајке Јевросиме 30). Деца из Прихватилишта извешће представу „Бели снег”, a наступaће и дечји аниматор Пера, Плесни клуб „Врачар”, Капуеро клуб „Сенсала”. Програм ће водити млади глумац Игор Бећирић. Одржаће се и продајна изложба дечјих креативних радова, а приход је намењен деци из Прихватилишта.

Ова установа збрињава све категорије деце из области социјалне заштите –  децу без родитељског старања, ону која су у стању социјалне потребе, жртве злостављања и занемаривања, жртве трафикинга, децу у судском поступку и процесу реадмисије. Стручни тим Прихватилишта на располагању је деци 24 сата, као и граду Београду, и спреман за интервенције у свим ситуацијама. Обучени стручни радници посебно су ефикасни у ванредним ситуацијама, које нажалост нису ретке. На годишњем нивоу, ова установа збрине између 400 и 600 малишана оба пола, узраста од 7 до 18 година.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више