Беоинфо вести
Изложба меда на Тргу Николе Пашића
09.12.2009.
Изложба меда на Тргу Николе Пашића
У организацији Друштва пчелара „Београд” данас је на Тргу Николе Пашића отворена традиционална предновогодишња изложба меда. Први гости на отварању били су деца и волонтери из Друштва за помоћ особама ометеним у развоју Стари град. Отварању изложбе присуствовао је Ристо Рацо, члан Општинског већа.
Пчелари су деци из Друштва поклонили 13 килограма меда. Изложба ће трајати до суботе, 12. децембра.
Подели вест