Беоинфо вести

Изложба меда на Тргу Николе Пашића

09.12.2009.

Изложба меда на Тргу Николе Пашића
Величина слова

У организацији Друштва пчелара „Београд” данас је на Тргу Николе Пашића отворена традиционална предновогодишња изложба меда. Први гости на отварању били су деца и волонтери из Друштва за помоћ особама ометеним у развоју Стари град. Отварању изложбе присуствовао је Ристо Рацо, члан Општинског већа.

Пчелари су деци из Друштва поклонили 13 килограма меда. Изложба ће трајати до суботе, 12. децембра.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више