Беоинфо вести

Турнир у хокеју на леду

10.12.2009.

Турнир у хокеју на леду
Величина слова

Турнир у хокеју на леду за Трофеј Београда одржаће се у хали „Пингвин” у Новом Београду у петак, суботу и недељу, 11, 12. и 13. децембра. Учествоваће екипе „Црвене звезде”, „Спартака”, „НС старс”, „Таша” и „Беостара”. Покровитељ турнира је Секретаријат за спорт и омладину, а организатор клуб „Беостар”.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више