Беоинфо вести

Одржан Куп града – Трофеј Београда 2009. у бадминтону

14.12.2009.

Одржан Куп града – Трофеј Београда 2009. у бадминтону
Величина слова

Куп града – Трофеј Београда 2009. у бадминтону, девети по реду, одржан је током викенда у Спортско-рекреативном центру „Љубомир Ивановић Геџа” у Младеновцу. Такмичари су се надметали у пет сениорских и три јуниорске конкуренције.

Турнир су организовали Бадминтон савез Београда, Бадминтон клуб „Београд” и Бадминтон клуб „Clear”, а покровитељи су били Секретаријат за спорт и омладину, Министарство омладине и спорта, Туристичка организација Београда и општина Младеновац.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више