Беоинфо вести

Градоначелник Драган Ђилас: Нико не сме да блокира град

16.12.2009.

Градоначелник Драган Ђилас: Нико не сме да блокира град
Величина слова

Поводом најаве такси удружења да ће сутра њихови чланови спором вожњом са четири локације кренути у Немањину улицу, пред зграду Владе Србије, градоначелник Београда Драган Ђилас изјавио је да је срамота да неко блокира свој град, поготову ако живи од тога што својим суграђанима пружа услуге.

– Нико не сме да блокира град, нарочито на тај начин. Министарство унутрашњих послова треба да предузме мере да спречи блокаду Београда. Многи у овој земљи сматрају да је нормално да блокирају пругу, аутопут или градске улице, посебно раскрснице. То је опасно и по животе суграђана и по нормалан живот. Градска управа је урадила све што је у њеној надлежности и изашла таксистима у сусрет. Ја сам таксистима рекао – оног дана када ступе у штрајк блокадом града, више са градоначелником Београда немају о чему да разговарају – нагласио је Драган Ђилас.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више