Беоинфо вести
У Основној школи „Лазар Саватић” од сутра школа макрамеа
21.12.2009.
У Основној школи „Лазар Саватић” од сутра школа макрамеа
У Основној школи „Лазар Саватић” од сутра па до 30. децембра одржаће се бесплатна зимска школа макрамеа за ученике седмих и осмих разреда основних школа, као и ученике средњих школа Земуна. Програм ће, сваког дана од 10 до 13 часова, водити академски уметник Миомира Мима Јовић.
Покровитељ програма је Секретаријат за спорт и омладину, а организатор Пријатељи деце Земуна.
Подели вест