Беоинфо вести

Награде најбољим врачарским ђацима

21.12.2009.

Награде најбољим врачарским ђацима
Величина слова

Награде врачарским ђацима који су остварили најбоље резултате на пријемним испитима за упис у први разред средње школе у школској 2009/2010. години биће уручене у уторак, 22. децембра, у 18 часова у Дому инжењера (Кнеза Милоша 9, сала на 3. спрату). Ове године награде ће добити 52 ученика седме генерације најбољих ђака, а уручиће их председник општине Бранимир Кузмановић, председница Скупштине општине Јована Механџић и чланови Општинског већа Врачара.

Општина додељује ове награде да би врачарским ђацима и њиховим родитељима показала да цени труд, време и знање које су показали током школовања у основној школи, крунисавши га изузетним успехом при упису у средњу школу. Циљ ове традиционалне акције је и да најбољи ђаци буду уверени да ће их њихова општина увек подржати и мотивисати за постизање највећих животних успеха.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више