Беоинфо вести
У среду без воде житељи Винче и Лештана
21.12.2009.
У среду без воде житељи Винче и Лештана
Због радова на производном погону „Винча”, у среду, 23. децембра, oд 8 до 23 часа без воде ће остати потрошачи у Винчи и Лештанима. Истог дана од 9 до 12 часова воду неће имати ни потрошачи у Костолачкој, између Никшићке и Качарске улице.
У четвртак, 24. децембра, од 9 до 12 сати без воде ће остати потрошачи у Крушевачкој улици, између Тетовске и Варваринске.
За најнужније потребе обезбеђене су аутоцистерне са питком водом.
Све додатне информације могу се добити у Контакт центру ЈКП „Београдски водовод и канализација” на телефон 3606-606, а обавештења о планираним радовима и кваровима на мрежи могу се потражити и на веб-адреси www.bvk.rs .
Подели вест