Беоинфо вести

У среду без воде житељи Винче и Лештана

21.12.2009.

У среду без воде житељи Винче и Лештана
Величина слова

Због радова на производном погону „Винча”, у среду, 23. децембра, oд 8 до 23 часа без воде ће остати  потрошачи  у Винчи и Лештанима. Истог дана од 9 до 12 часова воду неће имати ни потрошачи у Костолачкој, између Никшићке и Качарске улице.

У четвртак, 24. децембра, од 9 до 12 сати без воде ће остати потрошачи у Крушевачкој улици, између Тетовске и Варваринске.

За најнужније потребе обезбеђене су аутоцистерне са питком водом.

Све додатне информације могу се добити у Контакт центру ЈКП „Београдски водовод и канализација” на телефон 3606-606, а обавештења о планираним радовима и кваровима на мрежи могу се потражити и на веб-адреси www.bvk.rs .

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више