Беоинфо вести

Почела сезона клизања на „Олимпу”

21.12.2009.

Почела сезона клизања на „Олимпу”
Величина слова

Сезона клизања на „Олимпу” званично је почела, саопштено је из СРЦ „Звездара”.  Љубитељи леденог спорта на отвореном  клизалишту могу уживати у  терминима од сат и по, који почињу у 10, 12, 14, 16, 18 и 20 сати.

Ђаци могу користити клизалиште у термину од 12 сати, када је улаз бесплатан уз ђачку књижицу. За децу која не владају овом вештином организована је бесплатна школа, радним данима од 8.45 до 9.45.
Свечано отварање за најмлађе и анимација на леду одржаће се у среду, 23. децембра, у 11 сати уз учешће студија  за анимацију „Чигра” и  уметничких  клизачицa клуба „К 07”.

Цене су прошлогодишње, улазница је 200 динара, а изнајмљивањe клизаљки  кошта 150 динара.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више