Беоинфо вести

Почела сезона клизања на „Олимпу”

22.12.2009.

Почела сезона клизања на „Олимпу”
Величина слова

Сезона клизања  на „Олимпу” на Звездари званично је почела. Љубитељи леденог спорта уживаће на отвореном клизалишту у блоковима у трајању од сат и по, који почињу у 10, 12, 14, 16, 18 и 20 сати.

Ђаци могу да покажу клизачке вештине у термину од 12 сати, када је улаз бесплатан уз ђачку књижицу. За децу која не знају да клизају организована је бесплатна школа клизања, радним данима од 8.45 до 9.45 часова.

Свечано отварање за најмлађе и анимација на леду одржаће се у среду, 23. децембра, у 11 сати, уз учешће студија за анимацију „Чигра” и уметничких клизачицa клуба „К 07”.

Цене су остале на прошлогодишњем нивоу: улазница је 200 динара, а изнајмљивања клизаљки 150 динара.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више