Беоинфо вести

Награда за непрофитну кампању 2009. године пројекту „Сајам пракси”

23.12.2009.

Награда за непрофитну кампању 2009. године пројекту „Сајам пракси”
Величина слова

Канцеларија за младе Градске управе града Београда добитник је престижне награде Удружења економских пропагандиста Србије за непрофитну кампању 2009. године за пројекат „Сајам пракси”. 

Oва награда представља подстицај за Канцеларију за младе да и у следећој години настави да ствара шансе за младе људе на још квалитетнији и организованији начин, истакао је овим поводом Коста Андрић, директор Канцеларије за младе.

Према његовим речима, то је још једна потврда да је оснивањем Канцеларије за младе град Београд успео да за само шест месеци на другачији, нов и ефикасан начин оствари конкретне резултате у интересу младих Београђана.

Сајам пракси одржан је 26. и 27. новембра ове године у заједничкој организацији Канцеларије за младе и Секретаријата за привреду. Сајам је посетило преко десет хиљада младих и на њему је учествовало више од 70 великих компанија, малих и средњих предузећа, који ће обезбедити више од 1.000 професионалних пракси за младе током 2009. и 2010. године. До сада је на праксу у компаније примљено преко 300 младих.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више