Беоинфо вести

Награђивање београдских клубова за успехе на европским такмичењима

24.12.2009.

Награђивање београдских клубова за успехе на европским такмичењима
Величина слова

Из градског буџета издвојено је 26.500.000 динара за награђивање београдских клубова који учествују у европским лигама и куповима, за спортске успехе у сезони 2009/10. у кошарци, одбојци, рукомету, ватерполу и рвању.

 – Град Београд на овај начин жели да ода признање клубовима и олакша им тешку финансијску ситуацију у време економске кризе. „Црвена звезда”, „Партизан” и ФМП постигли су успехе у кошаркашким такмичењима, „Партизан” поново у рукомету, ватерполу, као и рвачи који су освојили Лигу шампиона. Истовремено, желимо и да навијање на спортским приредбама буде на нивоу фер-плеја и успеха клубова, јер то заслужују и спортисти и велика већина оних који долазе на утакмице – рекао је за Беоинфо Аца Ковачевић, градски секретар за спорт.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више