Беоинфо вести

Одложено отварањe клизалишта „Ледена чаролија”

24.12.2009.

Одложено отварањe клизалишта „Ледена чаролија”
Величина слова

Отварање клизалишта „Ледена чаролија”, које је планирано за петак, 25. децембар,  у 17 часова, одлаже се због неповољних временских услова. Клизалиште ће бити отворено у исто време у понедељак, 28. децембра на  Тргу Николе Пашића. Београђани ће моћи да уживају на леду до 28. јануара.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више