Беоинфо вести

Градоначелник Драган Ђилас честитао Божић Београђанима који славе по грегоријанском календару

24.12.2009.

Градоначелник Драган Ђилас честитао Божић Београђанима који славе по грегоријанском календару
Величина слова

Градоначелник Београда Драган Ђилас упутио је честитку Београђанима који славе Божић по грегоријанском календару.

– Свим Београђанима који славе Божић по грегоријанском календару желим да у својим породицима са својим ближњима овај велики хришћански празник проведу у миру, здрављу и срећи. Нека нас овај празник живота и радости подсети да чувамо слогу и негујемо толеранцију, да се обрадујмо свачијем успеху, да помогнемо свима који су у невољи и да градимо друштво у коме ћемо осећати снагу  заједништва – пише у честитки Драгана Ђиласа.


Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више