Беоинфо вести
Александар Антић честитао Божић Београђанима који га прослављају по грегоријанском календару
25.12.2009.
Александар Антић честитао Божић Београђанима који га прослављају по грегоријанском календару
Председник Скупштине града Александар Антић упутио је честитку за Божић београдском надбискупу Станиславу Хочевару и свим Београђанима који га прослављају по грегоријанском календару.
– Част ми је да Вам у име Скупштине града Београда, и у своје лично име, честитам Божић. Како божија реч надахњује, тако Вама и свим верницима који славе по грегоријанском календару желим срећан Божић, желим да нада у доброту и будућност увек изнова ојача – пише у честитки Александра Антића упућеној Београђанима.
Подели вест