Беоинфо вести

Александар Антић честитао Београђанима Нову годину

30.12.2009.

Александар Антић честитао Београђанима Нову годину
Величина слова

Председник Скупштине града Београда Александар  Антић упутио је данас честитку Београђанима за Нову годину.

– Поштовани суграђани, у име Скупштине града и у своје лично име честитам вам Нову 2010. годину и желим свима личну и породичну срећу.  Хоћу  да вас уверим да су сви наши напори увек усмерени на добробит грађана Београда, да се као ваши представници истински трудимо да заједничке жеље о бољем и квалитетнијем животу у нашем граду што пре остваримо. У Новој 2010. години са оптимизмом очекујемо да ћемо постићи и више него што данас планирамо, на задовољство и уз подршку грађана Београда. Желим свим Београђанима да предстојеће празнике дочекају у добром расположењу, окружени породицом и пријатељима, да им се домови испуне срећом и надом – пише у честитки  Александра Антића упућеној Београђанима.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више