Беоинфо вести
Линије 23 и 53 од понедељка на старим трасама
31.12.2009.
Линије 23 и 53 од понедељка на старим трасама
Радови који се изводе у Пожешкој улици, у зони раскрснице са улицом Благоја Паровића, у завршној су фази. Планирано је да се аутобуске линије 23 и 53 од 4. јануара, са првим јутарњим поласцима врате на старе трасе /Пожешка – Благоја Паровића у оба смера/.
Привремена аутобуска линије 13А уместо досадашњом трасом саобраћаће Пожешком – Ђорђа Огњановића – Нике Стругара – Трговачка – Пожешка и даље уобичајено.
Измењен режим саобраћаја остаје на снази за линије јавног превоза које у редовном режиму користе окретницу „Баново Брдо”, која и даље није у функцији.
Подели вест