Беоинфо вести

Испумпавана вода из појединих кућа на обали Дунава

03.01.2010.

Испумпавана вода из појединих кућа на обали Дунава
Величина слова

Градски штаб за елементарне непогоде и ванредне ситуације, у сарадњи са општинским штабовима цивилне заштите и ватрогасцима, већ три дана пумпама извлачи воду из појединих кућа на обали Дунава. Вода је због обилних падавина и високог водостаја продрла у стотинак кућа.

– Проблема је било у Земуну и на десној обали Дунава, у Крњачи, Котежу и Мокром Себешу. У ова три дана смо, колико смо могли, заједно са ватрогасним екипама избацивали воду из кућа – рекао је Бранко Смиљанић, командант Градског штаба за елементарне непогоде и ванредне ситуације.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више