Беоинфо вести

Kлизање на „Олимпу” током празника

04.01.2010.

Kлизање на „Олимпу” током празника
Величина слова

Клизалиште на „Олимпу” ради пуним капацитетом и током празничних дана. Једини нерадни дан током предстојеће недеље јесте први дан Божића, 7. јануар, а све остале дане клизалиште је отворено од 10 до 21.30 сати у блоковима, у трајању од сат и по, који почињу у 10, 12, 14, 16, 18 и 20 сати. 

Највећа гужва на клизалишту је у бесплатном термину за ђаке од 12 сати, када је улаз слободан уз ђачку књижицу. За децу која не знају да клизају организована је бесплатна школа клизања радним данима од 8.45 до 9.45 сати.

Цене су остале на прошлогодишњем нивоу: улазница је 200 динара, а изнајмљивање клизаљки 150 динара. 

Позивамо суграђане да зимске дане проведу на свежем ваздуху, уз забаву и спорт, музику и топле напитке, једном речју на клизалишту СЦ „Олимп”.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више