Беоинфо вести

Почиње искључење новогодишњег осветљења

19.01.2010.

Почиње искључење новогодишњег осветљења
Величина слова

Данас ће бити искључено свечано осветљење града са електричне мреже, постављено за протекле новогодишње празнике. Почев од сутра, у року од десет дана обавиће се демонтажа светлећих елемената са свих локација у Београду. Носилац овог посла је ЕДБ „Јавно осветљење”.

Уз 17 овогодишњих локација, свечано су биле осветљене и четири нове улице које излазе на Славију: Београдска, Макензијева, Булевар ослобођења и Немањина.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више