Беоинфо вести
Александар Антић честитао славу грађанима општине Врачар
22.01.2010.
Александар Антић честитао славу грађанима општине Врачар
Председник Скупштине града Александар Антић упутио је честитку Бранимиру Кузмановићу, председнику општине Врачар, поводом Светог Саве, славе ове општине.
– У име Скупштине града Београда, и у своје лично име, честитам грађанима Врачара крсну славу Светог Саву, коју Врачарци традиционално славе сваког 25. јануара. Славећи име и заоставштину великог српског просветитеља и првог српског архиепископа, желимо да са својим суграђанима поделимо најдубљa осећањa доброте, правде и узајамног поштовања, желећи им свако добро и срећу у Новој 2010. години, наводи се у честитки упућеној председнику и грађанима општине Врачар.
Подели вест