Беоинфо вести

Завршна конференција програма Exchange 2

22.01.2010.

Завршна конференција програма Exchange 2
Величина слова

У организацији Сталне конференције градова и општина, у хотелу „Континентал” данас је одржана завршна конференција програма Exchange 2, који финансира Европска унија. На конференцији су представљени најважнији резултати програма усмерени ка увођењу модела Европске уније у рад локалних самоуправа у Србији, а додељени су и сертификати учесницима програма.

Резултате пројекта представио је Александар Јоксић, директор Центра за развој и локалну економију. Циљ пројекта била је обука и сертификација кадра за осмишљавање и писање пројеката који омогућавају конкурисање и добијање финасијске подршке у фондовима Европске уније.

Општина Нови Београд била је укључена и у прву фазу овог програма пројектима посвећеним решавању проблема младих, а резултат је отварање Канцеларије за младе и увођење видео-надзора у основне школе.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више