Беоинфо вести

Аутобуси од понедељка поново возе од окретнице „Баново брдо“

29.01.2010.

Аутобуси од понедељка поново возе од окретнице „Баново брдо“
Величина слова

Од понедељка, 1. фебруара, услед завршетка радова у Пожешкој, у рад се пушта саобраћајница и окретница „Баново брдо” за аутобуски подсистем јавног градског превоза.

На своју редовну трасу враћају се линије јавног градског превоза 50, 57, 512, 531, 532 и 533, као и аутобуске линије јавног приградског превоза 560, 561, 586, 591, 592, 593 и 865.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више