Беоинфо вести

Кренуо саобраћај кроз тунел „Стара Стражевица”

01.02.2010.

Кренуо саобраћај кроз тунел „Стара Стражевица”
Величина слова

Тунел „Стара Стражевица” је од данас отворен за саобраћај, саопштавају из ЈП „Путеви Србије”.
Ова важна саобраћајница представља везу између аутопута Београд–Ниш, Е-75 и Ибарског пута, М-22, односно до сада изграђене обилазнице око Београда, петља Орловача.

Завршетак санацијe и пуштање тунела у саобраћај посебно су важни због затварања средње траке моста „Газела” и промене режима саобраћаја на мосту и прилазним путевима мосту те прихватања највећег дела теретног и транзитног саобраћаја, каже се у саопштењу ЈП „Путеви Србије”.

Из овог предузећа моле све учеснике у саобраћају да обрате пажњу на постављену сигнализацију  и преусмерење саобраћаја, као и да прилагоде брзину кретања постојећим условима. 

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више