Беоинфо вести

Дигитализација радиолошких уређаја

06.02.2010.

Дигитализација радиолошких уређаја
Величина слова

У току је поступак испоруке система за дигитализацију постојећих радиографско-флуороскопских уређаја у домовима здравља „Вождовац”, „Обреновац” и „Др Симо Милошевић” на Чукарици и КБЦ „Звездара”. – У домовима здравља „Вождовац” и „Др Симо Милошевић” већ је инсталиран систем интеграција са постојећим уређајем, а особље је обучено за рад на дигитализованом уређају. Сада су створени услови и да се дигитализује радиолошко-флуороскопски уређај у Дому здравља „Обреновац”, а предстоји и неопходна обука кадра – рекао је градски секретар за здравство др Зоран Благојевић.
Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више