Беоинфо вести
Дигитализација радиолошких уређаја
06.02.2010.
Дигитализација радиолошких уређаја
У току је поступак испоруке система за дигитализацију постојећих радиографско-флуороскопских уређаја у домовима здравља „Вождовац”, „Обреновац” и „Др Симо Милошевић” на Чукарици и КБЦ „Звездара”.
– У домовима здравља „Вождовац” и „Др Симо Милошевић” већ је инсталиран систем интеграција са постојећим уређајем, а особље је обучено за рад на дигитализованом уређају. Сада су створени услови и да се дигитализује радиолошко-флуороскопски уређај у Дому здравља „Обреновац”, а предстоји и неопходна обука кадра – рекао је градски секретар за здравство др Зоран Благојевић.
Подели вест