Беоинфо вести
Мостови и успони посути сољу – екипе дежурају на критичним местима у граду
12.02.2010.
Мостови и успони посути сољу – екипе дежурају на критичним местима у граду
Од 13 часова, када је у Београду почео да пада снег, на улице је изашло 79 камиона и 22 мултикар возила Јавног комуналног предузећа „Београд-пут”. Иако су падавине тренутно престале, све екипе Зимске службе су у приправности.
– Наше екипе су превентивно посуле сољу све успоне и мостове. Тренутно су распоређене свуда у граду и дежурају како би интеревенисале у случају потребе. Метереолози не очекују обилније падавине током дана, али се ноћас очекује нови снег. Са истим бројем екипа дежураћемо и ноћас – рекао је Зоран Јовић, главни дежурни инжењер у Зимској служби „Београд-пута”.
На регионалним путевима налази се 22 камиона и три мултикара ЈКП „Београд-пут”.
Подели вест