Беоинфо вести
Међународни зимски фестивал дечје рекреације „Тара 2010”
17.02.2010.
Међународни зимски фестивал дечје рекреације „Тара 2010”
Општинско веће Старог града новчано је помогло одлазак десеторо ученика и једног васпитача ОШ „Драган Ковачевић” на 11. међународни зимски фестивал дечје рекреације „Тара 2010”, који ће се одржати од 23. фебруара до 1. марта.
– При избору ученика који ће учествовати на фестивалу, осим материјалне ситуације, водили смо рачуна и о њиховом здравственом стању – каже Оливера Абадић, директорка ОШ „Драган Ковачевић” и додаје да општина већ трећу годину помаже одлазак ученика ове школе на фестивал.
Подели вест