Беоинфо вести
Александар Антић положио венац на Споменик ослободиоцима Београда
19.02.2010.
Александар Антић положио венац на Споменик ослободиоцима Београда
Поводом обележавања Дана бранилаца отаџбине, председник Скупштине града Александар Антић положио је венац на Споменик ослободиоцима Београда.
– Дан бранилаца отаџбине јесте прилика да се поклонимо сенима и изразимо захвалност онима који су дали живот како бисмо данас живели у миру и слободи. Данас смо овде са нашим пријатељима из Русије, Украјине и Белорусије зато што желимо да искажемо пријатељство и приврженост у заједничкој борби. Сви ми треба увек да истичемо наш заједнички допринос у антифашистичкој борби, борби против највећег зла у људској историји – истакао је Александар Антић.
На Споменик ослободиоцима Београда венце су положили и представници амбасада Русије, Украјине и Белорусије.
Подели вест