Беоинфо вести

Почела изградња фискултурне сале у Основној школи „Вељко Дугошевић”

28.07.2010.

Почела изградња фискултурне сале у Основној школи „Вељко Дугошевић”
Величина слова

У Основној школи „Вељко Дугошевић” на Звездари почела је изградња фискултурне сале, уређење школског дворишта и санација фасаде. Нова фискултурна сала, величине 1.150 квадратних метара, биће топлом везом повезана са школом.

– Школа ће добити и нова игралишта за рукомет и одбојку, нове стазе и степениште, паркинг простор и дворишно осветљење – рекла је Мирјана Малетић, помоћник директора Агенције за инвестиције.
У новоизграђеном објекту, поред фискултурне сале, налазиће се и свлачионице за ученике, наставнички кабинет, справарница и мокри чворови за ученике и наставнике. Фискултурна сала пројектована је према величини кошаркашког игралишта. У сали ће се налазити телескопске трибине. У школском дворишту биће изграђене нове стазе, степеништа и рампе од бетона, постављене клупе и фиксне канте за отпатке. Стазе и игралишта биће осветљени канделабрима.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више