Беоинфо вести

Радно време „Паркинг сервиса” током предстојећих празника

20.04.2022.

Радно време „Паркинг сервиса” током предстојећих празника
Величина слова

ЈКП „Паркинг сервис” за време ускршњих и првомајских празника неће контролисати и наплаћивати паркирање у зонираним деловима града од петка, 22. априла до понедељка, 25. априла, као и у понедељак и уторак, 2. и 3. маја, најављено је из овог предузећа.

У истом периоду биће затворене и пословнице Корисничког сервиса у улицама Таковска 31 и Милешевска 51.

Све јавне гараже, посебна и СМС паркиралишта током предстојећих празника биће непрекидно отворени и радиће по уобичајеном систему наплате, као и Служба за експлоатацију возила.

Наплата и контрола паркирања у зонираним деловима града почиње после ускршњих празника од уторка, 26. априла, а после првомајских празника од среде, 4. маја.

ЈКП „Паркинг сервис” корисницима својих услуга и становницима Београда честита предстојеће празнике, наводи се у саопштењу.

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више