shutterstock_172804979.jpg
shutterstock

shutterstock

Водовод и канализација

ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА: Радови на мрежи од 6. до 7. јуна 2024. године

04.06.2024.

ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА: Радови на мрежи од 6. до 7. јуна 2024. године
Величина слова

Прекиди у водоснабдевању у више земунских улица и насеља

Због стављања у функцију новоположеног цевовода у општини Земун доћи ће до умањења притиска и прекида у водоснабдевању у више улица и насеља у тој општини од 6. јуна у поноћ до 7. јуна у 20 сати.

Из Јавног комуналног предузећа „Београдски водовод и канализација” саопштавају да ће без воде у наведеном периоду остати потрошачи у Алтини, Новој Галеници, Насељу за припаднике служби безбедности и Индустријској зони, као и потрошачи у насељима уз Батајнички друм. Такође, без воде ће остати и потрошачи уз ауто-пут за Нови Сад, затим у насељима Батајница, Земун поље, Шангај, Бусије и Угриновци, као и у улицама Војни пут 1 и Војни пут 2.
Умањени притисак и прекиде у водоснабдевању у наведеном периоду осетиће и потрошачи у блоковима оивиченим спољном магистралном тангентом од пруге до Пупиновог моста, насељем Прегревица, улицама Новоградском, Ђорђа Пантелића, Др Недељка Ерцеговца, Грмечком, Лешниковом, Ораховог листа и делом пруге од спољне магистралне тангенте до Улице ораховог листа.
За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђене су ауто-цистерне, наводи се у саопштењу.

Извор: Беоинфо

Подели вест
mapa-responsive768-2.jpg
Интерактивна мапа
Интерактивна мапа најважнијих инвестиционих радова у Граду Београду
Сазнајте више