БИОСКОПСКИ ПРАЗНИК ЗА ДЕЦУ И ОДРАСЛЕ: Филмски спектакл у Београду
Уторак, 19. август, резервисан је за прави филмски спектакл јер тог дана у CineStar биоскопима сви филмови биће доступни по цени од само 250 динара.
Где се одржава
CineStar
На репертоару ће бити разноврсни филмски хитови, укључујући тражене наслове попут акционог филма са Бредом Питом „Ф1“, нови део култне саге о Џону Вику са Кијану Ривсом „Балерина“, хорор филмови „Дом“, „Знам шта сте радили прошлог лета”, „Око за око“ и „Тренутак нестајања“, најновији блокбастер из Марвеловог универзума „Фантастична 4: Први кораци“, а ту је и чувена авантура са Скарлет Џохенсон „Свет из доба јуре: Поново рођени“.
У понуди је и актуелна романтична комедија са Дакотом Џонсон „Спој из снова“, и филмови за малишане и породице „Лило и Стич”, „Елио” и „Штрумпфови филм” као и многи други филмски наслови.
Цена од 250 динара односи се на све редовне пројекције током дана.
Број места је ограничен, резервације нису могуће, па се препоручује да се улазнице купе на време.