Decak i vodeni baloni
београд.рс

београд.рс

Манифестације

ПОЧЕЛО „ДЕЧЈЕ ЛЕТО НА УШЋУ”: Дружење уз игру, осмех и радост

16.08.2025.

ПОЧЕЛО „ДЕЧЈЕ ЛЕТО НА УШЋУ”: Дружење уз игру, осмех и радост
Величина слова

„Дечје лето на Ушћу” је нова манифестација коју је Град Београд покренуо у оквиру „Београдског лета“.

Ова манифестација негује заједништво и креативност, а посетиоци ће имати прилику да уживају у радионицама, музичким и плесним наступима, спортским играма и бројним другим активностима.

Devojcica na manifestaciji Decje leto na Uscu
београд.рс

– „Дечје лето на Ушћу” почело је 15. августа. Ово је манифестација коју први пут организује Град Београд у оквиру „Београдског лета” и манифестација је прилагођена свим узрастима, најпре деци, али и старијим узрастима, тачније суграђанима који воле адреналин, забаву и добру храну и пиће – истиче Исидора Лукић, организаторка овог догађаја. 

Исидора Лукић
београд.рс

„Дечје лето на Ушћу” нуди богат програм, укључујући велики луна парк, спортске активности, дечје полигоне, креативне радионице, цртање лица и водене игре. 

Devojka crta lice devojcici
београд.рс

– Оно што је важно да истакнемо јесте да су сви програмски садржаји на манифестацији „Дечје лето на Ушћу” бесплатни и сав програм можете да нађете на инстаграм профилу „beogradske.manifestacije” и на сајту „Дечје лето на Ушћу” – додаје Исидора Лукић. 

Covek sa detetom u luna parku na Uscu
београд.рс

Циљ организатора је да „Дечје лето на Ушћу“ постане стална летња дестинација где ће породице моћи да се друже, а деца да уче и забављају се кроз интерактивне и креативне садржаје.

Деца играју водене игре на Ушћу
београд.рс

„Дечје лето на Ушћу“ траје до 10. септембра, а сви посетиоци имају прилику да се забаве кроз игру, креативне активности и дружење на отвореном. Програм се одржава сваког дана од 17 часова до поноћи у парку Ушће. 

Подели вест