BG Zima 2026 template 16x9.00_00_06_01.Still005.jpg
београд.рс

београд.рс

Манифестације

БОЈАН МАРОВИЋ И „UNA SAGA SERBICA” НА „БЕОГРАДСКОЈ ЗИМИ“: Наступима одушевили публику на Тргу републике

31.12.2025.

БОЈАН МАРОВИЋ И „UNA SAGA SERBICA” НА „БЕОГРАДСКОЈ ЗИМИ“: Наступима одушевили публику на Тргу републике
Величина слова

„Београдска зима” и ове године доноси сјајну атмосферу и добру музику! На Тргу републике публику су одушевили Бојан Маровић и група „Una Saga Serbica”, који већ годинама радо учествују у овој манифестацији.

Певач Бојан Маровић и играчка трупа „Una Saga Serbica” наступали су јуче у оквиру програма манифестације „Београдска зима". Певач који већ годинама наступа на новогодишњем концерту на Тргу републике пренео је део атмосфере.  

BG Zima 2026 template 16x9.00_00_10_19.Still008.jpg
београд.рс

- У оквиру манифестације „Београдска зима”, ја сам могу рећи уназад неколико година и тако даље редован посетилац, волим да пробам свашта нешто овде, добри су бендови, добра је свирка увек и доста колега долази ту. па се као ето дружимо, рекао је Маровић.

BG Zima 2026 template 16x9.00_00_16_12.Still009.jpg
београд.рс

Светозар Крстић, члан играчке трупе, „Una Saga Serbica” изразио је задовољство због учешћа у новогодишњем програму „Београдске зиме"

- То је дивно бити део манифестације „Београдска зима”, иначе позната манифестација која већ има традицију дуги низ година, тако да нам је част да и ове године учествујемо, рекао је Крстић.

Он је позвао све суграшане да посете манифестацију „Београдска зима". 

- Позивамо све Београђане и све госте Београда да дођу и да посете „Београдску зиму”, има више пунктова, тако да има и за оне најмлађе и за ове старије, за сваког понешто, изјавио је Крстић. 

Атмосферу са јучерашњег концерта можете да погледате у галерији фотографија у наставку. 

Програм „Београдске зиме” одржава се и у Парку војводе Вука, код платоа Храма Светог Саве и у Ташмајданском парку, уз садржаје за све генерације.

Подели вест