Bez vode delovi Zvezdare i Barajeva
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Zvezdara, u petak, 15. novembra, od 8.30 do 18 časova bez vode će ostati potrošači u ulicama: Ustaničkoj, parna strana, od Bulevara kralja Aleksandra do Ustaničke 180, u Ustaničkoj broj 180, Mihaila Todorovića, Olge Alkalaj, Milića Rakića i Slobodana Lale Berberskog, od Mihaila Todorovića do Teodosijeve, saopšteno je iz JKP-a „Beogradski vodovod i kanalizacija”.
Kako su najavili iz ovog komunalnog preduzeća, zbog stavljanja u funkciju novopoloženog cevovoda na opštini Barajevo, istog dana, od 8 do 22 časa bez vode će ostati potrošači u naseljima i ulicama: Dražanovac, Glumčevo brdo, Radoja Blagojevića, Spasovdanskoj, Vučinac i Milisava Gorunovića.
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su auto-cisterne. Iz „Vodovoda” apeluju na potrošače da pripreme neophodne zalihe vode za piće i osnovne potrebe.
Za sve dodatne informacije potrošači se mogu obratiti Servisnom centru Grada Beograda na broj telefona 11-0-11 ili na besplatni broj 0800/110-011 za sve pozive iz fiksne telefonije, a obaveštenja o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na veb-adresi www.bvk.rs.