Beoinfo vesti

Bez vode delovi opština Vračar, Čukarica i Surčin

25.12.2025.

Slušaj vest
Veličina Slova

Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži u opštini Vračar, u petak, 26. decembra, od 8.30 do 18 časova bez vode će ostati potrošači u ulicama Save Tekelije (od Vilovskog do Timočke) i Vilovskog (od Save Tekelije do Celjske ulice), saopšteno je iz JKP-a „Beogradski vodovod i kanalizacija”.

Kako su najavili iz ovog komunalnog preduzeća, zbog radova na vodovodnoj mreži u opštini Čukarica, istog dana od 8.30 do 18 časova bez vode će ostati potrošači parne strane Požeške ulice (od Paštrovićeve do Ulice kneza Višeslava).

Zbog stavljanja u funkciju novopoloženog cevovoda u opštini Surčin, sutra će od 9 do 20 časova bez vode ostati potrošači u naselju Progar.

Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su auto-cisterne, a potrošači se mole da pripreme neophodne zalihe vode za piće i osnovne potrebe.

Za sve dodatne informacije, potrošači mogu da se obrate Servisnom centru Grada Beograda na broj 11-0-11 ili na besplatni broj telefona 0800/110-011 za sve pozive iz fiksne telefonije, a obaveštenja o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu da se potraže i na veb-adresi www.bvk.rs.

Podeli vest
mapa-responsive768-2.jpg
Interaktivna mapa
Interaktivna mapa najvažnijih investicionih radova u Gradu Beogradu
Saznajte više