Beoinfo vesti
Akcija davalaštva krvi za zaposlene u Gradskoj upravi
03.06.2026.
Slušaj vest
Sekretarijat za zdravstvo, u saradnji sa Institutom za transfuziju krvi, organizuje u sredu, 10. juna, akciju dobrovoljnog davalaštva krvi za zaposlene Gradske uprave Grada Beograda. Akcija će biti održana od 10 do 14 časova u velikoj sali na 20. spratu zgrade Gradske uprave (Kraljice Marije 1).
„Pozivamo sve kolege koje su u mogućnosti da se priključe akciji i pomognu u dopuni rezervi krvi”, navedeno je u pozivu.
Podeli vest